Türkiye

Ana sayfa Türkiye
Danimarka uyruklu kişi, sınır dışı işlemlerinin ardından Kopenhag uçağına bindirildi.
Antalya'nın Alanya ilçesinde bir aracın lastiğini bıçakla kesen Norveç uyruklu kişi, iş yerinin güvenlik kamerasına yakalandı. Yusuf Duman, Oba Mahallesi'nde park halindeki 07 CSD 54 plakalı hafif ticari aracının üç lastiğinin kesilmiş olduğunu görünce polise haber verdi. Çalışma başlatan ekipler,...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Oslo'da terör örgütü PKK yandaşlarının saldırdığı Kökyer ailesi ile telefonda görüşerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Danimarka gibi ekonomik gelişmişliği kadar temel hak ve özgürlüklere verdiği değerle de tanınan Avrupa ülkelerinin mülteciler konusunda sınıfta kaldığı görülüyor.
Antalya'nın Alanya ilçesinde denize giren Norveç’li turist boğuldu. Alınan bilgiye göre, Alanya'da tatil yapan Norveçli turist Jatten Bjorn (61), dün İncekum Mahallesi'ndeki plajda denize girdi. Dalgalar arasında kaybolan Bjorn, bölgedeki diğer tatilciler tarafından kıyıya çıkarıldı. Olay yerine gelen sağlık görevlilerinin ilk...
Söke ilçesindeki kazada sürücü ile Danimarka uyruklu 3 turist yaralandı.
Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu’nun "Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri”ne katkıda bulunmak ve sosyal sorumluluğun önemine dikkat çekmek amacıyla organize ettiği "Danimarka Çocuk Festivali” ilgi gördü.
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, telefon görüşmesinde İsveç'te Dışişleri Bakanlığına getirilen Ann Linde'yi yeni görevinden dolayı tebrik etti.
Antalya'da bir işletmeci, dört yıldızlı otelinde konaklayan müşterilerine içindeki eşyaları kırıp dökebilecekleri "stres odası" ile farklı bir konseptte hizmeti veriyor.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alman mevkidaşı Heiko Maas ve Norveçli mevkidaşı Soreide ile telefonda görüştü.

İSKANDİNAVYA TV